Producenci
Czym są odlewki perfum ?

Czym są odlewki perfum?

Odlewki perfum, inaczej próbki perfum, to przelane do szklanych, niewielkich flakonów oryginalne perfumy. Próbki perfum o pojemnościach 5, 10 czy 20 ml są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników zapachów, którzy chcą wypróbować perfumy bez konieczności zakupu perfum w oryginalnych opakowaniach. Próbki zajmują też mniej miejsca niż oryginalny flakon, dzięki czemu zawsze można mieć je pod ręką. 

Oferta sklepu

W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment perfum oferowanych w oryginalnych opakowaniach jako typowe produkty oraz w formie próbek oryginalnych perfum. Próbki perfum to oryginalne perfumy przelane do mniejszych flakonów o pojemności 10 lub 20 ml.

Dlaczego warto kupować odlewki perfum?

Oferowane przez nas odlewki perfum są dobrym sposobem na to, żeby przetestować wiele zapachów w krótkim czasie, nie wydając przy tym za dużo pieniędzy. Dzięki dekantom perfum dokładnie przetestujesz zapach i sprawdzisz jak się w nim czujesz zanim zdecydujesz o zakupie perfum w standardowej objetości. To oszczędne rozwiązanie spodoba Ci się z pewnością, jeśli dużo podróżujesz lub chcesz mieć perfumy pod ręką. Niewielka odlewka jest wygodniejsza w użytkowaniu i lekka. Na stronie znajdziesz dekanty perfum o pojemnościach od 5 do 20 ml. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl